ادامه مطلب...

محصولات تولیدی ایران خودرو تبریز برای دومین بار متوالی در سال جاری توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مورد ارزیابی قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز با تبیین اهداف کیفی محصولات تولیدی این شرکت به ضرورت اهمیت کیفیت محصول بر پایه استاندارد و افزایش رضایتمندی مشتریان در راستای خدمات پس از فروش، نقش مهم و بسزای مدیران کیفیت در تولید یک محصول پایدار را با اهمیت توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران خودرو تبریز ؛ مهندس حمید حاجی زاد منصور در جلسه ارزیابی کیفی سایت تبریز افزود: مشتری‌مداری و دست‌یابی به بیشینه رضایت مشتریان همواره از اهداف بسیار مهم گروه صنعتی ایران خودرو و ایران خودرو تبریز بوده که نتایج ارزیابی موجود، صحه‌ای بر حرکت در مسیر این مهم بوده است

ادامه مطلب...

شرکت ایران خودرو تبریز درسال جاری بار دیگر با تکیه بر نیروی انسانی توانمند و مهندسین مجرب و بومی خود بالغ بر 30 هزار و103 دستگاه تولید داشته که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 40 درصد رشد نشان می‌دهد.
به گزارش روابط عمومی ایران خودرو تبریز، مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر افزود: در مدت زمان یاد شده تعداد 29 هزار و 31 دستگاه انواع خودروی سمند بنزینی و دوگانه سوز در 8 کلاس مختلف و همچنین یک هزارو 72 دستگاه انواع خودروی سمند سورن S90 و توربو شارژ تولید و به دست مشتریان رسیده است.

ادامه مطلب...

اولین محموله قطعات خودروی سمند در ماه مبارک رمضان در یک لود 96 دستگاهی به کشور عراق صادر شد

به گزارش روابط عمومی ایران خودرو تبریز، قائم مقام مدیرعامل در آئین ارسال نخستین محموله صادراتی سمند در سال جاری گفت:  با راه اندازی سایت تولید محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در کشور عراق، صادرات اولین محموله قطعات سمند از سایت ایران خودرو تبریز به این کشور آغاز شده است.

مختار اصغری با بیان این مطلب افزود: بسته بندی قطعات این خودرو در یک لود 96 دستگاهی شامل 12 کانتینر که حامل قطعات کامل خودروی سمند بوده از محل سالن بسته بندی و صادرات ایران خودرو تبریز به سمت عراق ارسال گردید.

ادامه مطلب...

ششمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان باحضور مدیران و کارکنان در محل سالن امید شهرداری شهرک طالقانی تبریز پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی ایران خودرو تبریز ، در آئین اختتامیه این جشنواره ابتدا مسابقات رده بندی و فینال فوتسال بین کارکنان برگزار گردید و بدین ترتیب تیمهای برتر این جشنواره پس از انجام تشریفات خاص مشخص گردید.

ادامه مطلب...

بدنبال آتش سوزی انبار نامنطبق شرکت ایران خودرو تبریز در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه مورخه : 31/02/96 مهندس اصغری ، قائم مقام شرکت صبح روز دوشنبه اول خرداد با حضور در جمع پرسنل خدوم شرکت از زحمات تک تک آنان تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی ایران خودرو تبریز، مهندس اصغری ، قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو تبریز با اشاره به حادثه تلخ دیروز خاطرنشان کرد: دیروز شما کاری کردید کارستان و به همگان ثابت کردید که این شرکت را کمتر از خانه های خود دوست ندارید، اگر همه شما دست بکار نشده بودید دامنه حریق خیلی گسترده تر از این و خسارات وارده به تبع آن بیشتر ازاین می شد.دیروز همه تان جان بر کف بودید و حماسه ای شگفت آفریدید.

ادامه مطلب...

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز ، آقای مجید مردمی به سمت رئیس اداره خدمات شرکت ایران خودرو تبریز منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ایران خودرو تبریز ، مهندس اصغری ، قائم مقام محترم مدیرعامل ، در جلسه هفتگی مدیران ، روسا و سرپرستان ضمن اعطای حکم آقای مردمی از زحمات رئیس پیشین آن واحد آقای رفیعی تقدیر و تشکر کرد.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.