ادامه مطلب...

مدیرعامل ایران خودرو تبریز با اعلام این خبر گفت: از ابتدای سال جاری و به مدد و همت کارکنان تاکنون22 هزار دستگاه خودرو سورن پلاس در این شرکت تجاریسازی شده است.
به گزارش ایکو تبریز، مهندس اصغر خوش فهم در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: همزمان با بهره گیری از توسعه خطوط و ارتقای کمی و کیفی محصولات تولیدی این سایت در صدد است با تغییرات عمده در بخش فنی،مهندسی و عمرانی رکورد جدیدی در تولید خودرو ثبت کند که برگ زرین دیگری بر دستاوردهای این شرکت در حوزه صنعت خودرو خواهد بود.

ادامه مطلب...

دکتر مهدی خطیبی به اتفاق رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی و جمعی از هیأت همراه و سایر مدیران گروه از شرکت ایران خودرو تبریز بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت این شرکت قرار گرفت.

به گزارش ایکو تبریز ؛ این بازدید به منظور ارزیابی پیشرفت عملیاتی رویکرد جدید گروه صنعتی ایران خودرو در سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین و با هدف تحقق برنامه ها و اهداف کلان تعریف شده از جمله افزایش تولید و بهبود کیفیت سایت تبریز انجام گرفت.

ادامه مطلب...

مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز گفت: از ابتدای امسال تا دهه سوم اردیبهشت‌ماه، با همت و تلاش بی وقفه کارکنان، با رشد صد درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیش از ۱۰ هزار خودرو تجاری‌سازی شده است.
ایکوتبریز- مهندس اصغر خوش فهم افزود: روند تولید خودرو در ایران خودرو تبریز افزایشی است و میانگین تولید روزانه در این سایت ۳۵۰ دستگاه است که با بهبود وضعیت تامین، ظرفیت تولید روزانه تا ۵۰۰ دستگاه قابل افزایش است.
وی افزود: از خردادماه سال جاری مطابق با اهداف کلان گروه صنعتی ایران خودرو، خودروی دارای کسری قطعه تولید نخواهد شد.

ادامه مطلب...

  مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز با اعلام این خبر گفت: طبق تفاهم نامه فی مابین با بانک قرض الحسنه مهر ایران تاکنون برای 450 نفراز کارکنان ، تسهیلات 500 میلیون ریالی خودرویی اخنصاص یافته که مجموع منابع اختصاص یافته برای پرداخت تسهیلات فوق 225 میلیارد ریال می باشد.
ایکو تبریز- مهندس اصغرخوش فهم افزود: تسهیلات اعطایی فوق ازمحل منابع بانک مهرایران و بصورت کم بهره برای کارکنان پرداخت شده است.
وی در رابطه با تسهیل در تخصیص تسهیلات خودرویی کارکنان اذعان کرد: فرآیند ارائه اسناد و مدارک بدون نوبت و طی کمترین زمان حضور دربانک برای همکاران در نظر گرفته شده است تا رضایتمندی کارکنان خدوم و زحمتکش شرکت جلب گردد.

ادامه مطلب...

به گزارش ایکو تبریز، به مناسبت فرارسیدن۱۱ اردیبهشت، روز کار وکارگر، مهندس اصغر خوش فهم مدیرعامل محترم این شرکت طی پیامی این روز را به همه ی کارگران کشور به ویژه کارکنان شرکت ایران خودرو تبریز تبریک گفت.
در پیام مهندس خوش فهم آمده است:
یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنمی است از کارگران ساعی و تلاشگر که با اعتقاد راسخ و همت استوار خود چرخ های صنعت را به گردش در می آورند، تجلیل و قدردانی شود.

ادامه مطلب...

مدیرعامل ایران خودرو تبریز گفت: نیروی انسانی، با ارزش‌ترین سرمایه ‌سودمند برای هر سازمانی محسوب می‌شود و رسالت همه سازمان ها نیز ایجاد فرصت مناسب برای رشد و افزایش بهره‌وری این نیروهاست.
ایکوتبریز- مهندس اصغر خوش فهم افزود: بهره وری نیروی انسانی مهمترین دغدغه مدیران هرسازمانی به حساب می آید و عواملی همچون: شایستگی و کارایی در ارتقای آن موثرند که تا حد امکان بایستی شناسایی گردند.
وی تأکید کرد: بر این اساس آئین نامه پاداش افزایش تولید برای کارکنان تدوین شده است که پس از کسب معیارهای لازم در آینده نزدیک به اجرا در خواهد آمد.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.