b_200_200_16777215_00_images_960301-5.JPG

بدنبال آتش سوزی انبار نامنطبق شرکت ایران خودرو تبریز در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه مورخه : 31/02/96 مهندس اصغری ، قائم مقام شرکت صبح روز دوشنبه اول خرداد با حضور در جمع پرسنل خدوم شرکت از زحمات تک تک آنان تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی ایران خودرو تبریز، مهندس اصغری ، قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو تبریز با اشاره به حادثه تلخ دیروز خاطرنشان کرد: دیروز شما کاری کردید کارستان و به همگان ثابت کردید که این شرکت را کمتر از خانه های خود دوست ندارید، اگر همه شما دست بکار نشده بودید دامنه حریق خیلی گسترده تر از این و خسارات وارده به تبع آن بیشتر ازاین می شد.دیروز همه تان جان بر کف بودید و حماسه ای شگفت آفریدید.

وی افزود: از مسئولین منطقه بویژه دکتر محمدزاده ، فرماندار شهرستان اسکو و آتش نشانی های شهرستان های تبریز، ایلخچی،ممقان، خسروشهر و شهرک سلیمی تشکر می نمایم..
ناگفته نماند مهندس اصغری در رأس همکاران در لابلای حریق خود به اطفاء حریق پرداخته که کارکنان ازین امر مستثنی نبوده و به تبعیت از مدیریت ارشد در خاموش نمودن آتش انبار نامنطبق نقشی اساسی ایفا نمودند.
کلیه کارکنان اعم از مدیران و سایر کارکنان با خوشحالی و روحیه کامل و مضاعف مثل همیشه بر سر محل کار خود حاضر و اعلام کردند همه ما خود را به جامعه اسلامی با کارکردن و تلاش شبانه روزی ثابت خواهیم کرد.
جلسه مذکور با ذبح قربانی یک رأس گاو و ذکر صلوات بر روح پرفتوح امام راحل و سلامتی مقام عظمای ولایت، امام خامنه ای و شهدای گرانقدردفاع مقدس خاتمه یافت.
شایان ذکر است آتش سوزی فوق تقریباً از ساعت 30/9 الی 30/11 صبح طول کشید و از ساعت 30/11 کارکنان فعالیت روتین خود را از سر گرفتند.
بحمدلله با درایت مدیران سایت و همکاری مدیران سایت مرکزی قطعات مورد نیاز به موقع تأمین و خط تولید با سرعت و دقت گذشته در حال فعالیت می باشد.
لازم بذکر است روزانه بیش از چهارصد دستگاه انواع سمند و سورن در این شرکت تولید می گردد.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.