b_200_200_16777215_00_images_1396_96040-1-1.png

اولین محموله قطعات خودروی سمند در ماه مبارک رمضان در یک لود 96 دستگاهی به کشور عراق صادر شد

به گزارش روابط عمومی ایران خودرو تبریز، قائم مقام مدیرعامل در آئین ارسال نخستین محموله صادراتی سمند در سال جاری گفت:  با راه اندازی سایت تولید محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در کشور عراق، صادرات اولین محموله قطعات سمند از سایت ایران خودرو تبریز به این کشور آغاز شده است.

مختار اصغری با بیان این مطلب افزود: بسته بندی قطعات این خودرو در یک لود 96 دستگاهی شامل 12 کانتینر که حامل قطعات کامل خودروی سمند بوده از محل سالن بسته بندی و صادرات ایران خودرو تبریز به سمت عراق ارسال گردید.

وی تصریح کرد: این افتخار در حالی با همت و تلاش متخصصین امر گروه صنعتی ایران خودرو و ایران خودرو تبریز صورت پذیرفته که این شرکت در بازار خودرو عراق، با شرکتهای بزرگ و بین المللی سازنده خودرو در حال رقابت بوده و بواسطه استقبال شهروندان عراقی از محصولات ایران خودرو تولید محصولات ایرانی این شرکت در کشورعراق آغاز شده است.

قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو تبریز اذعان کرد: در طی سالهای گذشته ایران خودرو تبریز و گروه صنعتی ایران خودرو توانستند در زمینه صادرات خودرو حضور خود در عراق را تداوم بخشیده و با عرضه محصولاتی که بر اساس نظر سنجی های این کشور با معیارهائی همچون مصرف سوخت پائین، سهولت استفاده و در دسترس بودن خدمات پس از فروش و اقتصادی بودن همراه بودجایگاه خود را در بین شهروندان عراقی پیدا کند.

 b_200_200_16777215_00_images_1396_96040-1-2.pngهمچنین پس از آغاز صادرات خودروی سمند به کشورعراق، انتظار می رود با ورود سمند به بازار خودرو عراق این خودرو نیز مانند آریسان با استقبال روز افزون مصرف کنندگان عراقی روبرو شود.

خودروی سمند ضمن دارا بودن استانداردهای روز دنیا و برخی ویژگی هایی همچون : ایمنی بالا ، مصرف سوخت پایین ، ظاهر منحصر بفرد و وجود آپشن های مختلف دیگر می تواند بسترهای لازم را در جهت صادرات محصولات دیگر گروه صنعتی ایران خودرو فراهم نموده و دروازه صادرات خودروهای روز دیگر به تمامی کشورهای خاورمیانه حتی اروپا باشد.

گفتنی است طی سالهای 94 و 95 نیز صادرات قطعات آریسان به تعداد 870 دستگاه خودرو از ایران خودرو تبریز به کشور عراق انجام شده است.

 کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.