ادامه مطلب...

مديرعامل شرکت ايران خودرو تبريز در پيامي به مناسبت روز جهاني کارگر، از تلاش‌هاي خالصانه و شبانه‌روزي همه کارگران زحمتکش اين مجموعه بزرگ صنعتي قدرداني کرد.

به گزارش ايکو تبريز، در پيام مهندس اصغر خوش فهم آمده است:

ادامه مطلب...

اولین دوره مسابقات جودو باشگاه های استان آذربایجان شرقی به مناسبت 29 بهمن قیام مردم تبریز علیه طاغوت برگزار و تیم ایران خودرو تبریز با درخشش جودوکاران خود توانست عنوان قهرمانی مسابقات جودو استان را در رده سنی بزرگسال را کسب کند.

به گزارش ایکو تبریز ؛ این مسابقات در رده سنی بزرگسالان و با شرکت 7 تیم بصورت حذفی در روز شنبه 29 بهمن 1401 به میزبانی هیأت جودو استان و در آکادمی جودو شهرستان تبریز در فضایی سالم و پرشور برگزار شد.

ادامه مطلب...

مراسم تجلیل از فرزندان برتر رشته های ورزشی شرکت ایران خودرو تبریز با حضور گرم مدیرعامل محترم این شرکت  برگزار گردید.
به گزارش ایکو تبریز؛ در این مراسم از فرزندان ورزشکار برتر که در مسابقات مختلف ورزشی نیمسال اول 1401 در سطح کشور و استان برگزار شده بود و به مقام های مختلف نایل شده بودند با اهدای جوایز نقدی و لوح سپاس تجلیل شد.
مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز طی سخنانی در خصوص اهمیت ورزش و  روحیه ورزشکاری اظهار کرد: همه بخوبی میدانیم که ورزش یکی از علل اساسی و مهم سلامتی و تندرستی در جامعه است و این شرکت نیز در این راستا برای همکاران هرگونه عاملی که مشوق برای ورزش کردن همکاران باشد، در حد امکان و وسع مادی و معنوی فراهم خواهد آورد.

ادامه مطلب...

تیم فوتسال کارکنان ایران خودرو تبریز در مسابقات انتخابی فوتسال کارگران استان عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد.

به گزارش ایکو تبریز، در یازدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران استان، تیم فوتسال ایران خودرو تبریز به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

این مسابقات با شرکت 9تیم در 3 گروه برگزار شد که تیم فوتسال ایران خودرو تبریز در مرحله مقدماتی پس ازغلبه بر تیمهای پگاه و داروسازی دانا بعنوان تیم اول به مرحله حذفی راه یافت و پس از شکست قاطع تیم های پگاه و داروسازی شهید قاضی به فینال مسابقات رسید.

ادامه مطلب...

به منظور ارتقاء و برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه مدیرعامل ایران خودرو تبریز به همراه جمعی از مدیران شرکت از دانشگاه صنعتی سهند دیدار کرد.
 
به گزارش ایکو تبریز، در ابتدای این بازدید، رئیس دانشگاه صنعتی سهند ضمن خوش آمدگویی به میهمانان در جمع معاونین آن مرکز از حضور ایران خودرو تبریز به عنوان قطب مهم صنعت استان به ویژه تنها خودروساز موفق شمالغرب کشور یاد کرد و با بر شمردن امکانات و توانایی های آموزشی ، پژوهشی و کارگاهی، آمادگی این دانشگاه را برای توسعه همکاریهای علمی و همه جانبه با این شرکت اعلام و بر تحقق شعار هماهنگی صنعت و دانشگاه و علم و تولید تاکید کرد.

ادامه مطلب...

مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت ایران خودرو تبریز با حضور مدیرعامل ، مسئولین منطقه ای و خانواده کارکنان این شرکت در فضایی شاد و صمیمی برگزار شد.
به گزارش ایکو تبریز ؛ در مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ایران خودرو تبریز که همزمان با میلاد مسعود امام علی (ع) و دهه فجر و با حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان اسکو و هیأت همراه با بیش از 1000 نفر از خانواده کارکنان در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد، از 470 نفر از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز تقدیر شد.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.