b_200_200_16777215_0_0_images_1400_010309-01.jpeg

دکتر مهدی خطیبی به اتفاق رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی و جمعی از هیأت همراه و سایر مدیران گروه از شرکت ایران خودرو تبریز بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت این شرکت قرار گرفت.

به گزارش ایکو تبریز ؛ این بازدید به منظور ارزیابی پیشرفت عملیاتی رویکرد جدید گروه صنعتی ایران خودرو در سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین و با هدف تحقق برنامه ها و اهداف کلان تعریف شده از جمله افزایش تولید و بهبود کیفیت سایت تبریز انجام گرفت.


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو طی سخنانی با تأکید بر وجود پتانسیل صنعتی در استان آذربایجان شرقی و ارزیابی مثبت از عملکرد شرکت ایران خودرو تبریز، آمادگی این گروه صنعتی را برای توسعه کمی و کیفی شرکت و تنوع محصولات در آینده اعلام کردکه افق جدیدی در توسعه و پیشرفت این سایت خودرویی خواهد بود

دکتر خطیبی از اضافه شدن خط رنگ و بدنه به ایران‌خودرو تبریز تا دو سال آینده خبر داد و گفت: پس از آن، خط تولید بدنه و سالن پرس با ظرفیت تولید سالانه ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو به این سایت تولیدی افزوده خواهد شد.
وی ضمن تشریح برنامه توسعه‌ای در گروه صنعتی ایران‌خودرو، برنامه تولید کامل خودرو از ابتدای خردادماه را عاملی برای ایجاد انگیزه و نشاط در مجموعه دانست و گفت: به این سمت پیش می‌رویم که نظام پرداخت به شبکه تامین سامان‌دهی شود و بر همین اساس، علاوه بر پرداخت ۱۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی در اسفندماه سال گذشته، از ابتدای فروردین تا پایان اردیبهشت‌ماه امسال پرداخت‌مان به شبکه تامین دو برابر ارزش خرید بوده است.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی نیز در بازدید از ایران‌خودرو تبریز گفت: واردات سبب رشد صنعت خودروی کشور خواهد شد و خودروسازان باید با افزایش کیفیت و اجرای استانداردهای جهانی، وارد مسیر صادرات شوند.

عزت‌الله اکبری تالارپشتی با بیان این‌که هر قدر تولیدکنندگان از تفکر دولتی فاصله بگیرند موفقیت بیش‌تری کسب خواهند کرد، گفت: تولیدکنندگان استان آذربایجان باید توقعات و انتظارات استانداردی و کیفیتی را رعایت کنند.
وی خاطرنشان کرد: واردات توان رقابت خودروهای داخلی را افزایش خواهد داد و سبب ارتقای آن‌ها خواهد شد.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز نیز ضمن خیر مقدم و ابراز خرسندی از بازدید میهمانان طی گزارشی عملکرد میزان و پیشرفت فعالیتها و نیز اهداف جهادی این شرکت در راستای رویکرد تحول و دگرگونی اساسی اتخاذ شده را تشریح کرد و ضمن تعهد، تحقق کامل اهداف از پیش تعیین شده گروه صنعتی ایران خودرو را مورد تأکید قرار داد.

مهندس اصغر خوش فهم افزود: برنامه ریزی جهت ظرفیت سازی افزایش تولید تا550 دستگاه انواع خودرو سورن در روز تا سه ماه آینده و تحقق هدف چالشی ابلاغ شده از سوی گروه در بهبود کیفیت محصول در سال جاری در دستور کار شرکت ایران خودرو تبریز قرار دارد.
وی تأکیدکرد:  انشاالله با همت و تلاش مضاعف کارکنان و ایجاد ظرفیت تولیدی توسط گروه صنعتی ایران خودرو تولید 130 هزار دستگاه خودرو در سال میسر خواهد بود.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز در رابطه با عملیاتی نمودن برنامه های شرکت در سال جاری گفت: ارتقاءمهارت و سازماندهی جدید نیروی انسانی و نیز بهبود سیستم های فرآیند تولید و تحول در تجهیزات خطوط تولید با استفاده از تکنولوژی روز از جمله مواردی است که نوید ارتقاء70 درصدی کیفیت را به مشتریان با هدف جلب رضایتمندی آنان در پی خواهد داشت.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.