b_200_200_16777215_0_0_images_1401_010624-2.jpeg

رئیس و اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی سهند صبح امروز با حضور در شرکت ایران خودرو تبریز با مهندس اصغر خوش فهم مدیرعاملاین شرکت دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش ایکو تبریز ؛ مهندس خوش فهم در این دیدار ضمن خوش آمدگویی بر تحقیق و توسعه در حوزه صنعت تاکید کرد و گفت: ارتباط تنگاتنگ دانشگاه با حوزه صنعت عامل توسعه و همبستگی است و این ارتباط قبل از این نیز توسط موسسات آموزش عالی دیگر مهیا شده است.

وی خاطرنشان کرد: ایران خودرو تبریز در بکارگیری منابع انسانی فنی و مهندسی که تخصص و کارایی بالقوه دارند و توسط دانشگاه ها پرورش داده می شوند بخوبی استقبال می کند.
مدیرعامل ایران خودرو تبریز  تصریح کرد: نا گفته نماند واحدهای تحقیق و توسعه صنعتی با تعامل سازنده با دانشگاه ها در تربیت نیروی متخصص و کارامد نقش بسزایی ایفا می کنند.
مهندس خوش فهم در پایان سخنان خود افزود: ارتباط حوزه صنعت با دانشگاه همچنین می تواند به رفع نیازهای صنعتی حوزه دانشگاه و تولید قطعات مورد نیاز صنعتی هم کمک کرده و مثمر ثمر واقع شود. امیدواریم بتوانیم دامنه ارتباط صنعت و دانشگاه را در آینده گسترده تر نماییم.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.