b_200_200_16777215_0_0_images_1401_010802-02.png

مراسم تجلیل از فرزندان برتر رشته های ورزشی شرکت ایران خودرو تبریز با حضور گرم مدیرعامل محترم این شرکت  برگزار گردید.
به گزارش ایکو تبریز؛ در این مراسم از فرزندان ورزشکار برتر که در مسابقات مختلف ورزشی نیمسال اول 1401 در سطح کشور و استان برگزار شده بود و به مقام های مختلف نایل شده بودند با اهدای جوایز نقدی و لوح سپاس تجلیل شد.
مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز طی سخنانی در خصوص اهمیت ورزش و  روحیه ورزشکاری اظهار کرد: همه بخوبی میدانیم که ورزش یکی از علل اساسی و مهم سلامتی و تندرستی در جامعه است و این شرکت نیز در این راستا برای همکاران هرگونه عاملی که مشوق برای ورزش کردن همکاران باشد، در حد امکان و وسع مادی و معنوی فراهم خواهد آورد.

مهندس اصغر خوش فهم افزود: لازمه هر فرد ورزشکار داشتن فرهنگ والا و اخلاق حرفه ای در ورزش است که موجب پدیدآمدن یک قهرمان در سطح ملی و یا فراملی می شود که بایستی فرزندان این مجموعه این مهم را سرلوحه امورات خویش قرار دهند.
وی بااشاره به اینکه درک و بینش صحیح فرد از ورزش بدون رسیدن به علم اندوزی برای فرزندان کارکنان امکان پذیر نیست یادآور شد: فرزندان ورزشی این مجموعه آینده این شرکت را با توجه به اهداف و نگرش برتر خود ترسیم خواهند کرد.
مدیرعامل ایران خودرو تبریز حضور فرزندان ورزشکار را در داخل مجموعه مایه مباهات دانست و تصریح کرد:فرزندان مجموعه ایران خودرو تبریز باید به تاسی از مولای متقیان حضرت علی (ع) پیش از هر چیز باید روحیه  و منش جوانمردی و پهلونی را در خود تقویت کنند.
مهندس خوش فهم تأکید کرد: بایستی در کنار کشف استعدادهای ورزشی، فرزندان مستعد ممتاز علمی را هم مورد تمجید و قدردانی قرار داد که خوشبختانه استعدادهای ورزشی حاضر در این مراسم در سال جاری از درجه علمی ممتاز نیز برخوردار هستند.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم این حرکت زمینه رشد و شکوفایی استعدادهای ورزشی جوانان را فراهم سازد و البته باید نگاهی هم به ورزش قهرمانی و تشکیل تیمهای حرفه ای بومی داخل مجموعه داشته باشیم.  
در ادامه همکاران حاضر در مراسم به بیان دیدگاهها و نظرات خود در هرچه بهتر برگزارشدن تمرینات ورزشی فرزندان پرداخته و از مهندس خوش فهم برای حمایت ها و پیگیری های مسائل ورزشی شرکت قدردانی نمودند.
در پایان مراسم از برترین فرزندان ورزشکاران شرکت ایران خودرو تبریز در سال جاری  که تاکنون موفق به کسب مقام کشوری و استانی شده بودند،با اهدای لوح سپاس تجلیل و سالن تولید این مجموعه با حضور مدیرعامل محترم میزبان فرزندان ورزشکار کارکنان قرار گرفت.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.