b_200_200_16777215_0_0_images_1401_011118_1.jpg

مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت ایران خودرو تبریز با حضور مدیرعامل ، مسئولین منطقه ای و خانواده کارکنان این شرکت در فضایی شاد و صمیمی برگزار شد.
به گزارش ایکو تبریز ؛ در مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ایران خودرو تبریز که همزمان با میلاد مسعود امام علی (ع) و دهه فجر و با حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان اسکو و هیأت همراه با بیش از 1000 نفر از خانواده کارکنان در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد، از 470 نفر از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز تقدیر شد.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت روز پدر در سخنانی ابراز داشت: فرزندان ایران خودرو تبریز استعدادهای نوشکفته این شرکت بوده و همگی سرمایه های آتی جهت توسعه و شکوفایی به شمار میروند.
مهندس اصغر خوش فهم گفت: هدف از برگزاری مراسم رقابت بین دانش آموزان و دانشجویان فرزند کارکنان بوده که انشاله شاهد شکوفایی استعداد بیش از پیش در بین فرزندان کارکنان باشیم.
وی در ایراد سخنان خود افزود: بنده بنوبه خود از همکارانم بخاطر تلاش شبانه روزی و مجدانه در سنگر تولید و و همچنین از خانواده محترم انها به جهت دلگرمی دادن برای خدمت رسانی و انجام وظیفه بهتر تشکر می کنم.
مدیرعامل ایران خودرو تبریز در رابطه با تجلیل از فرزندان ممتاز این شرکت بیان کرد: هرچه قدر شما درکسب علم و دانش موفق تر باشید ما نیز این قول را می دهیم که مراسم های باشکوه تری برای تقدیر از شما برگزار کنیم و سود این موضوع را همکاران خوب و پر تلاش ما خواهند برد که با آرامش و توان بیشتری به کار و فعالیت بپردازند.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.