b_200_200_16777215_0_0_images_1396_960605-1.jpg

محصولات تولیدی ایران خودرو تبریز برای دومین بار متوالی در سال جاری توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مورد ارزیابی قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز با تبیین اهداف کیفی محصولات تولیدی این شرکت به ضرورت اهمیت کیفیت محصول بر پایه استاندارد و افزایش رضایتمندی مشتریان در راستای خدمات پس از فروش، نقش مهم و بسزای مدیران کیفیت در تولید یک محصول پایدار را با اهمیت توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران خودرو تبریز ؛ مهندس حمید حاجی زاد منصور در جلسه ارزیابی کیفی سایت تبریز افزود: مشتری‌مداری و دست‌یابی به بیشینه رضایت مشتریان همواره از اهداف بسیار مهم گروه صنعتی ایران خودرو و ایران خودرو تبریز بوده که نتایج ارزیابی موجود، صحه‌ای بر حرکت در مسیر این مهم بوده است

وی با اشاره به برخی فعالیت های انجام شده در این راستا گفت: ایجاد شبکه گسترده تحویل و فروش، تعریف و اجرای پروژه های مهم در زمینه ارتقای کیفیت محصول، آموزش مستمر و بهسازی کارکنان عملیاتی، توجه به نظرات مشتریان و بهره گیری ازمنابع انسانی مستعد بومی و جوان از عوامل مهم ارتقای کیفیت در راستای استاندارد سازی محصول است.
مدیرعامل ایران خودرو تبریز تصریح کرد: در ارزیابی قبلی صورت گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت استاندارد ایران، محصول سمند سورن توانست دوستاره کیفی را کسب نماید.
گفتنی است ایران خودرو تبریز با تکیه بر نیروی جوان و فعال خود از بدو تأسیس تاکنون توانسته است تولید بیش از 700 هزار دستگاه انواع خودروی سواری و وانت را محقق سازد.
محصول تولیدی کنونی این شرکت سمند و سمند سورن بوده که در 9 کلاس مختلف، با تیراژ روزانه 450 دستگاه تولید می گردد.

b_200_200_16777215_0_0_images_1396_960605-2.jpgکليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.