b_200_200_16777215_0_0_images_1399_990126-1.jpg

مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز در حاشیه بازدید مسئولین ستاد پیشگیری از کرونای منطقه اسکو گفت: همه پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ابلاغی توسط وزارت بهداشت و درمان و همچنین تمهیدات لازم در راستای مقابله با ویروس از قبل عید تاکنون بخوبی رعایت شده و حتی پیش بینی های لازم در خصوص مهار این ویروس خطرناک در داخل سایت فراهم شده است.
به گزارش ایکو تبریز؛ حمید حاجی زاد منصور افزود: ایران خودرو تبریز پیشگام در مبارزه با ویروس کرونا است و صیانت از سلامت کارکنان مهمترین اقدام این سازمان در پیشگیری از شیوع این ویروس مرگ بار است.
وی در ارتباط با جلوگیری از شیوع کرونا اظهار داشت : مجموعه ای از اقداماتی که طی دو ماه اخیر در تمامیواحدها انجام شده حاصل کار تیمی است که این به نوبه خود باعث شده، اینشرکت در بهترین وضعیت ممکن باشد.

رئیس ستاد مقابله با کرونای سایت تبریز افزود: مبارزه با ویروس کرونا در حال حاضر به چالش اصلی و حیاتی کشورهای دنیا تبدیل شده و متأسفانه مردمان همه کشورها درگیر آن بوده و به نوعی با این موضوع دست و پنجه نرم می کنند و در این میان شرکت های تولیدی و بنگاه های اقتصادی فعال در حوزه خودروسازی، خصوصاً خودروسازی کشور متاثر از این ویروس هستند.
وی تصریح کرد: چشم انداز ترسیم شده این مجموعه در راستای پیشگیری از شیوع کرونا شامل چهار گام اساسی پیشگیری و رعایت بهداشت فردی، غربالگری ، آزمایشات بالینی و درمان است.
حاجی زاد منصور در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با طرح  فاصله گذاری اجتماعی که اخیراً توسط وزارت بهداشت و درمان به اجرا در آمده است، افزود: این طرح علاوه بر اجرا در سیستم حمل و نقل و لجستیک خودرو و کلیه سرویس های ایاب و ذهاب کارکنان، در خطوط تولید و مونتاژ نیز کاملاً رعایت می شود.
مدیرعامل ایران خودرو تبریز تأکید کرد: علاوه بر موارد گفته شده فوق، تب سنجی کارکنان و ضد عفونی کردن مستمر سالن های تولیدی و پشتیبانی، توزیع اقلام بهداشتی، توزیع بروشور، پمفلت و برگزاری کارگاه آموزشی مقابله با کرونا از دیگر اقدامات انجام شده این شرکت در جهت مقابله با کرونا است.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.