991209-01.jpg

شرکت ایران خودرو تبریز تست تشخیص ویروس کرونا جهت اطمینان از سلامت کارکنان خود را آغاز کرد.
به گزارش ایکوتبریز، شرکتایران خودرو تبریز با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و همه گیری این ویروس منحوس و از همه مهمتر اطمینان از سلامتی، غربالگری اولیه را انجام داد و در گام بعدی اقدام به انجام تست (Rapid Test)از مراحل تست ویروس کرونا کرد.
فرآیند غربالگری کوید 19 کارکنان با حضور تیم آزمایشگاهی برای کلیه پرسنل نمونه برداری شد و در کمترین زمان ممکن نتیجه انجام تست اعلام گردید.

این آزمایشات بر اساس پروتکل‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با همکاری و هماهنگی شبکه بهداشت و درمان استان و مدیریت ایمنی و بهداشت سایت تبریز صورت گرفت.
قابل ذکر است اقدامات دیگری همچون رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و ماسک زدن و ضدعفونی مرتب رعایت شده و تمامی کارکنان موظند که علاوه بر زدن ماسک، فاصله‌گذاری اجتماعی را نیز رعایت نموده و از ازدحام خودداری کنند.
در ادامه آزمایش کوید 19 بر روی کارکنان، ادیومتری یا شنوایی سنجی از سلسله معاینات ادواری که در طول سال برای کارکنان توسط بهداشت کار استان وضع می شود نیز با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محل نماز خانه عمومی انجام شد.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.