b_200_200_16777215_0_0_images_1399_991217-01.jpg

مدیرعامل ایران خودرو تبریز گفت: روند تولید خودروهای سواری این شرکت در سال جاری و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 50 درصد رشد نشان می دهد.
حمید حاجی زاد منصور در گفتوگو با خبرنگاران افزود: ایران خودرو تبریز در سال جاری توانسته است با همت و پشتکار فراوان کارکنان،تولید برنامه ریزی شده برای سال جدید را محقق کند.
وی تأکید کرد: روند تولید خودرو در ایران خودرو تبریز کاملاً صعودی بوده و با در نظرگرفتن میانگین تولید روزانه 400 دستگاه، پیش بینی می کنیم در سال جدید تولید روزانه انواع خودروی سواری در این سایت افزایش یابد.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز در رابطه با آمار تولید سالانه این شرکت در سال جاری گفت: امسال65 هزار دستگاه خودرو در این شرکت تولید شده است.
حاجی زاد منصور در رابطه با وضعیت پارکینگ این سایت اظهار کرد: با توجه به تراکم وضعیت فروش خودرو در ایام پایانی سال و تسهیل در فرآیند تحویل خودرو به مشتریان روزانه بالغ بر 200 دستگاه خودرو بارگیری و ارسال می شود و به موازات افزایش تولید در سایت، خودروهای تولید شده در پارکینگ فروش جانمایی می شود.
وی خاطرنشان کرد: با تدابیر اتخاذ شده در ایام پایانی سال و با همکاری شرکت ایسیکو ظرفیت بارگیری در روزهای آتی بسرعت افزایش یافته و البته باید توجه داشت وجود خودرو در پارکینگ در مقایسه با تیراژ تولید روزانه این سایت امری کاملا طبیعی است.
مدیرعامل ایران خودرو تبریز به تصاویری که اخیراً درفضای مجازی منتشرشده گفت: خودروهای موجود در پارکینگ سایت تبریز به صورت روزانه پایش شده و آمارکلیه خودروها به صورت هفتگی به مراکز ذیصلاح نظارتی ارسال می شود.
حاجی زاد منصور تصریح کرد: خودروهای موجود در پارکینگ با توجه به حجم بالای تولید خانواده سمند در انواع کلاس های مختلف(سمند، سورن و سورن پلاس و...)در ایام پایانی سال و همچنین اضافه شدن سایر محصولات گروه صنعتی ایران خودرو جهت ارسال به استان های همجوار شمالغرب کشور روزانه بارگیری می شود.
وی همچنین خاطرنشان کرد: کلیه خودروهای موجود در پارکینگ فروش بنام مشتری ثبت گردیده که با توجه به کسری قطعات تعدادی از خودروها که عمدتاً از قطعات high-tech و دارای تکنولوژی بالا بوده که به محض تأمین قطعات، پس از تکمیل و تجاریسازی در اولین فرصت به دست مشتریان عزیز گروه صنعتی ایران خودرو خواهد رسید.
ایران خودرو تبریز، به عنوان مرکز توزیع خودرو به شمالغرب کشور شناخته شده است.
مدیرعامل ایران خودرو تبریز در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با رایزنی انجام شده با گروه صنعتی ایران خودرو، شرکت ایران خودرو تبریز به عنوان تنها مرجع توزیع محصولات این مجموعه بزرگ صنعتی در شمالغرب کشور شناخته شده و هم اکنون علاوه بر محصولات تولیدی سایت تبریز، سایر محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در شمالغرب کشور از مبدأ تبریزبه استان های همجوار، بارگیری و ارسال می شود.
حاجی زاد منصور در رابطه با همین موضوع اذعان کرد: با اضافه شدن سایر محصولات تجاریسازی شده گروه صنعتی ایران خودرو، بخشی از پارکینگ بزرگ سایت به همین منظور اختصاص یافته و خودروهای دنا، پژو 206 و 207، پارس، رانا و... پس از حمل ریلی از پارکینگ سایت تهران و انتقال به سایت تبریز، به نمایندگی های مجاز ایران خودرو در استان های همجوار ارسال می شود.
بر اساس این گزارش، ایران خودرو تبریز از ابتدای تأسیس تاکنون بالغ بر 950 هزار انواع خودروی سواری و وانت تولید کرده است و در حال حاضر به عنوان سومین سایت بزرگ گروه صنعتی ایران خودرو در شمالغرب کشور شناخته شده است.کليه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران خودرو تبریز می باشد.